Глобальний пошук не включено.
До головного змісту

International Certificate of Competence (ICC)

МІЖНАРОДНЕ СВІДОЦТВО IYT НА ПРАВО КЕРУВАННЯ ПРОГУЛЯНКОВИМ СУДНОМ У ВНУТРІШНІХ ВОДАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ І ІРЛАНДІЇ. ICC (INTERNATIONAL CERTIFICATE OF COMPETENCE)

Відповідно до Резолюції № 40 Європейської Економічної Комісії ООН для керування прогулянковим судном (моторною/вітрильною яхтою) в прибережних і у внутрішніх водах Європейського Союзу та Ірландії, Ви можете отримати в Центрі морського права сертифікат ICC (International Certificate of Competence) - Міжнародне Свідоцтво на право управління прогулянковим судном у внутрішніх водах Європейського Союзу та Ірландії.

Міжнародне свідоцтво ICC (International Certificate of Competence) (Міжнародне Свідоцтво на право керування прогулянковим судном) дає право керувати власним моторним/вітрильним судном довжиною до 24 метрів без обмеження по потужності силової установки (двигуна), у внутрішніх водах Європейського союзу і Ірландії, або брати їх «напрокат» (в чартер).

Курс схвалений Агентством морської та берегової охорони Великобританії, Інститутом стандартів Великобританії. ТЕОРЕТИЧНИЙ КУРС IYT INTERNATIONAL CERTIFICATE OF COMPETENCE

 ПРАКТИЧНИЙ КУРС IYT INTERNATIONAL CERTIFICATE OF COMPETENCE


УВАГА! Якщо ви вже маєте International Bareboat Skipper Certificate, ви маєте можливість отримати ліцензію ICC без додаткового проходження теоретичних та практичних занять. В такому випадку вартість виготовлення та доставки сертифікату оплачується окремо.


ТЕОРЕТИЧНИЙ КУРС - ФОРМИ НАВЧАННЯ

ОЧНИЙ КУРС IYT ICC (International Certificate of Competence)

Час навчання на курсах IYT ICC (International Certificate of Competence)
Заняття проводяться цілий рік, щомісяця, або в будні дні у вечірній час з 19:00 до 21:30, або по суботах з 11:00 до 16:30.

Чисельність групи
Чисельність групи на теоретичних курсах IYT для комфортного навчання становить до 16 осіб.

Місце навчання
Заняття проводяться в класі, який оснащений всім необхідним для комфортного навчання.
ДИСТАНЦІЙНИЙ КУРС IYT INTERNATIONAL CREW CERTIFICATE

Технологія навчання

За Вашим запитом Вам висилаються договори і квитанція на оплату курсу. Її можна оплатити в будь-якому банку. Висилаєте нам заповнений договір з підтвердженням оплати і отримуєте логін і пароль для роботи на сайті дистанційного навчання, де розміщені всі необхідні навчальні матеріали затверджені IYT - навчальні посібники, відеоуроки, екзаменаційні квитки. Працюєте самостійно. Якщо виникають питання, то Ви завжди зможете проконсультуватися з нашими досвідченими викладачами.
Програма дистанційного курсу IYT ICC (International Certificate of Competence)

 • Курсанти, які отримують міжнародні права на маломірне судно на нашому дистанційному сайті IYT вивчають такі дисципліни:
 • Теорія і пристрій маломірного судна.
 • Міжнародні правила попередження зіткнення суден у морі (МППЗС-72)
 • Швартові і якірні операції
 • Обов'язковим елементом програми є морська англійська мова.
 • В рамках курсу курсанти вивчають основи УКХ-зв'язку, тому що сертифікат Small Power Boat & RIB Master включає в себе сертифікат VHF радіооператора.


 ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ - ТЕОРЕТИЧНИЙ КУРС IYT ICC (International Certificate of Competence)


У вартість включено:

 1. Повний курс теорії на сайті дистанційного навчання.
 2. Виготовлення основних сертифікатів IYT.
 3. Пересилання сертифікатів з штаб-квартири IYT, яка знаходиться в Канаді.
 4. Вся необхідна для освоєння курсу література:

 • Міжнародні правила попередження зіткнення суден у морі (МППЗС-72) з докладними коментарями
 • Морська англійська мова
 • Морські вузли, такелажна справа
 • І інші матеріали в електронному вигляді